Ламінат
Фільтр
Додати в обранеВ обраному
Додати до порівнянняДодано до порівняння
Ламінат Rezult Legna LG 145 Сосна хісторі
Порівняти ціни
Додати в обранеВ обраному
Додати до порівнянняДодано до порівняння
Ламінат Rezult Legna LG 140 Дуб стабл
Порівняти ціни
Додати в обранеВ обраному
Додати до порівнянняДодано до порівняння
 Ламінат Rezult Legna LG 139 Дуб калуа
Порівняти ціни
Додати в обранеВ обраному
Додати до порівнянняДодано до порівняння
Ламінат Rezult Legna LG 133 Дуб кантрі
Порівняти ціни
Додати в обранеВ обраному
Додати до порівнянняДодано до порівняння
Ламінат Rezult Legna LG 108 Дуб тренд
Порівняти ціни
Додати в обранеВ обраному
Додати до порівнянняДодано до порівняння
Ламінат Rezult Legna LG 101 Дуб світлий
Порівняти ціни

Ламінат є сучасним покриттям підлоги, яке відрізняється високими показниками міцності і зносостійкості. Головними перевагами використання даного матеріалу є: простий монтаж, легкий догляд, підвищення тепло- і звукоізоляційних показників в приміщенні, зносостійкість, різноманітність колірних варіантів і відносно невисокі ціни.

 

Ламінатна дошка - це чотиришарова конструкція, що складається з міцного композитного шару смоли, паперу, просоченою смолою, деревно-волокнистої плити і парафінованого паперу, що забезпечує форму дошки. Продаж здійснюється упаковками по 6-9 штук в кожній.

 

Основні види ламінату, що пропонують інтернет-магазини

 

Ми пропонує Вам широкий вибір зразків ламінату різних фактур і колірних варіантів від інтернет-магазинів України. У нас Ви знайдете найкращі цінові пропозиції, акції та бонуси на якісну ламіновану підлогу найвищої якості. Подивитися зразки, вибрати необхідне Вам забарвлення, підібрати супутні товари, отримати професійну консультацію Ви можете в на нашому сайті. Також Ви можете оформити замовлення онлайн, або за телефонами магазинів, вказаними на сайті.

 

З фаскою або без

 

Сучасні виробники випускають ламінат з фаскою (скошений край лицьової поверхні дошки) - з 2-х або 4-х сторін - і ламінат без фаски. Фаска виконує головним чином декоративну функцію: вона робить підлогове покриття максимально схожим на дерев'яне, створює ефект товщини підлоги, і покращує його експлуатаційні характеристики. Однак моделі без фаски виглядають теж природно і стильно.

 

Навантаження 31-34 класів

 

Якої міцності буде ламінат, залежить від умов в приміщенні. Для установки в квартирі або будинку ідеальним варіантом стане ламінат 32 класу, який відрізняється різноманітністю фактур і квітів і призначається для установки в приміщеннях з середньою прохідністю. Даний вид відрізняється терміном служби від 3 до 5 років залежно від умов експлуатації. Додаткову міцність і довговічність йому гарантує багатошарове покриття лаком. Для приміщень виробничого і технічного призначення оптимальним стане ламінат 34 класу, що витримує максимальне навантаження. Даний вид відрізняється підвищеною міцністю і довговічністю - термін його служби може досягати до 15 років.

 

 

Товщина від 6 мм до 12 мм

 

Певна модель і упаковка ламінату вибирається з урахуванням його товщини. Вважається, що чим товще ламінована дошка, тим краще її зносостійкість і звукопоглинальні властивості.

 

Фактори, що впливають на вартість ламінату

 

Скільки коштує підлогове покриття залежить від виду замків, використовуваних матеріалів і просочень. Вартість матеріалу підвищують тиснення, брашування, фаска. Недорогі лінійки ламінату пропонують компанії Kaindl, Kronotex. У деяких видах ламелей ТМ Quick Step захисний верхній шар посилений корундом, за рахунок добавок підвищується ціна ламінату і стійкість до подряпин. Вдосконалені замкові системи Click, 5g спрощують процес укладання і надійність з'єднань, підвищують вартість. Замки Uniclic, сконструйовані в компанії Quick-Step, полегшую облицювання підлоги в важкодоступних місцях, кімнатах нестандартної форми. На нашому сайті Ви знайдете безліч варіантів ламінату.

 

Опубліковані на нашому сайті пропозиції від інтернет-магазинів, мають гарантовано низькі ціни. В карточці товару обраної моделі, Ви можете обрати магазин, в якому товар представлений по найнижчій ціні. Також можна швидко перейти на сайт інтернет-магазину і оформити замовлення на сайті або по телефону. Якщо у вас виникли питання або певні труднощі з вибором ламінату і розрахунком його кількості, сміливо звертайтеся до менеджерів інтернет-магазину.